OSVOJEN NASLOV ŽUPANIJSKOG KUPA

Sezona je na najljepši mogući način zaključena osvajanjem županijskog kupa i obranom naslova. U odličnoj atmosferi, seniori Karlovca 1919 bili su bolji od Ogulina 4:0 (2:0), te glatko i uvjerljivo došli do pobjede. Realno govoreći, bio je to lagan posao za karlovačke nogometaše. Jednostavno, razlika u igračkoj kvaliteti je prevelika i to se u potpunosti odrazilo u igri i rezultatu, pa smo vrlo uvjerljivo slavili.

Po dva pogotka postignuti su u svakom poluvremenu. Štefančić u 19. minuti iz kaznenog udarca otvorio je golijadu, a raspoloženi Mamić u strijelce se upisao u 33. Nakon samo desetak sekundi drugo dijela lijepu asistenciju lijevom vanjskog Štefančića u 3:0 je pretvorio Turkalj. Konačnih 4:0 djelo je Mamića u 67. minuti.

Sastav trenera Sanjina Lucijanića je bio: Demirović, Magdić (od 65. Pahanić), Mićunović, A.Turkalj (od 70. Šprajcer), Štefančić (od 70. Popovački), Konta, Veselić (od 70. Beg), Strgar, Pausić, Mamić, Jaković (od 67. Marinić).