Odličan početak sezone za mladež NK Karlovac 1919

Mlađi pioniri i pioniri NK Karlovac 1919 zabilježili su uvjerljive pobjede u 1. kolu 1. NL središte Zagreb protiv odgovarajućih selekcija NK Naftaš Ivanić.

Mlađi pioniri trenera Nermina Muminovića su lijepom igrom i zalaganjem potpuno nadigrali vršnjake iz Ivanića s 4:0 (3:0) uz het-trik Šekete i lijep pogodak Lovrinovića. (sastav: Car, Lapov, Qeta, Bedić-Lemić, Magdić (kap), Vranić, Lovrinović, Planinac, Šeketa, Milosavljević, Bukovac / Kosić, Oršolić, Valić, Lacković, Matić, Cindrić, Despot.)

Stariji pioniri trenera Mire Pribanića su također nadigrali “naftaše” 3:1 (2:0) (sastav: Mateša, Draganjac, Krvarić, Cindrić, Blažun, Kosanović, Laskač, Dujam, Bogut, Lukić, Kusanić (kap) / Velić, Kusanić I., Joha, Dejanović, Miličević, Dujmović, Babić; strijelci: Lukić 2 i Dujam). Uvjerljivu pobjedu bijelo-plavih pionira gosti iz Ivanića su na tek na kraju postigli počasni pogodak za konačnih 3:1.

Uvjerljivom igrom i s dvije startne pobjede u najvišem rangu natjecanja u Hrvatskoj mlađih pionira i u drugom rangu (iza 1. lige pionira) pionira plavo-bijeli su pokazali da se uz Koranu opet igra sve bolji nogomet i da kvalitetan rad s mlađim kategorijama mora dati ploda.