Karlići odlični na turniru u Zagrebu

karlići 2010 Blato2

Najmlađi plavo-bijeli, karlići 2010. godišta započeli su sezonu odličnim nastupom.

Karlići su u četvrtak 30. kolovoza.2018. sudjelovali na turniru Blato 2018. i u konkurenciji 8 ekipa osvojili 4. mjesto. U grupi su plavo-bijeli pobijedivali zagrebačkog prvoligaša Lučko 4:0 (Simić x2, Čović x2), Lokomotivu OŠ 1:0 (Beader Trajanovski) i još jednog zagrebačkog prvoligaša HAŠK 2:1 (Beader Trajanovski,Simić), u četvrtfinalu porazili su Ivanju Reku 4:3 (Simić x2, Brkljačić, Beader Trajanovski) dok su u polufinalu nažalost poraženi od jedne od nekoliko najjačih momčadi u 2010. godištu u Zagrebu – momčadi Utrina s 3:0. U zanimljivoj utakmici za 3. mjesto ponestalo je snage našim karlićima te su poraženi od OŠ Dinamo Zagreb 5:3 (Šebrek, Beader Trajanovski, Simić). Na ovom turniru za plavo-bijele nastupali su Krašić, Požar, Brkljačić, Beader Trajanovski, Podvorec, Šebrek, Simić, Purgar, Čović i Bjelajac pod vodstvom trenera Zdravka Jakovca i Antonia Magdića. Treneri su izuzetno zadovoljni onim što su njihovi igrači pokazali na ovom turniru, a momčad su krasile velika borbenost i zajedništvo. Na taj način su karlići Karlovca u jakoj konkurenciji jakih zagrebačkih klubova pokazali da nema straha za budućnost nogometa u gradu na 4 rijeke nastavivši s uspjesima kao još jedna od vrlo uspješnih nadolazećih generacija plavo-bijelih.