Mlađi pioniri i pioniri opet dobri u 1. ligi središta Zagreb

Mlađi pioniri i pioniri Karlovca ugostili su danas na Čavleku odgovarajuće selekcije NK Sesveta.

Mlađi pioniri trenera Nermina Muminovića su u uzbudljivoj utakmici odigrali neriješeno 1:1 s jakom momčadi Sesveta. Nakon 1. poluvremena bez golova Karlovčani su bolje otvorili drugo poluvrijeme s nekoliko prilika od kojih je jednu i iskoristio spretni kapetan Magdić. Ipak nakon izjednačujućeg gola gosti preuzimaju inicijativu, ali rezultat ostaje nepromijenjen. Za NK Karlovac 1919 su nastupili: Car, Oršolić, Qeta, Buneta, Magdić, Despot, Lovrinović, Planinac, Valić, Milosavljević, Bukovac / Kosić, Matić, Lapov, Škrtić, Vranić, Bedić-Lemić, Štefanac.

Stariji pioniri su nakon vodstva gostiju 0:1 u drugom poluvremenu napravili potpuni preokret pogocima Boguta i Lukića za pobjedu 2:1. Za NK Karlovac 1919 su igrali: Mateša, Draganjac, Krvarić (62 Joha), Blažun, Cindrić, Kusanić, Laskač, Kosanović(69 Velić), Bogut (52 Miličević), Lukić / trener Miro Pribanić.

Dobrim igrama i novim bodovima NK Karlovac 1919 je u prva dva odigrana kola opravdao predviđanja o uspješnoj sezoni u jedinstvenoj 1. ligi pionira i mlađih pionira središta Zagreb.