Pobjeda i remi juniora i kadeta na startu sezone

U prvim utakmicama sezone 2. lige središta Zagreb juniori i kadeti Karlovca ugostili su NK Sesvetski Kraljevec.

Kadeti trenera Matije Štefančića u sastavu: Petrović, Šimecki, Novković, Jagodić, Jurković N.F., Ljubić, Zoričić (78. Polović), Dujmović (41. Mišljenčević), Jurković M., Ribar (41. Cindrić) i Goršić (57. Grdić) su poveli golom Jagodića u 9. minuti, ali su gosti izjednačili u 39. minuti. Do kraja susreta su mreže mirovale za konačnih 1:1

Juniori trenera Antonia Magdića u sastavu: Kapučija, Jakovac (62. Rožić), Šako, Ljevar, Lovrenović, Tonković, Horvatin, Magdić (78.Vuljanić), Tarbuk (46. Macut), Popovački (53. Tutić) poveli su u 1. poluvremenu golovima Horvatina (KU) u 25. i Magdića u 36. minuti. Na početku 2. poluvremena su povećali vodstvo na uvjerljivih 3:0 (Horvatin 48.), ali su gosti uzvratili s 2 gola za do kraja neizvjesnih 3:2.

Ovim su bodovima juniori i kadeti Karlovca najavili borbu za vrh lige i mogući povratak u 1. ligu.