Jedan bod s teških gostovanja juniora, kadeta, pionira i mlađih pionira

Mlade momčadi NK Karlovca 1919 donijele su sa teških gostovanja u Velikoj Gorici i Ivanić Gradu ipak jedan bod.

Pioniri i mlađi pioniri su u 4. kolu 1. NL središta Zagreb za pionire i mlađe pionire igrali protiv jake Gorice. Pioniri su izgubili s 3:1 (1:1) primivši u izjednačenoj utakmici 2 gola na samome kraju. Igrali su: Mateša, Draganjac, Krvarić, Blažun, Kusanić M. (kap.), Kosanović, Babić, Laskač, Dujan (51. Velić), Lukić (65. Kusanić I.), Dujam (51 Joha) / trener Željko Stepić.

Mlađi pioniri su nažalost također ostali bez bodova u minimalnom porazu od 1:0 (0:0). Igrali su: Car, Oršolić, Qeta, Buneta, Magdić (kap.), Despot, Lovrinović, Planinac, Valić, Milosavljević, Bukovac / Matić, Lapov, Vranić, Štefanac, Jaković, Belčić / trener: Nermin Muminović

Sa gostovanja u Ivanić Gradu u sklopu 3. kola 2 NL središte Zagreb za juniore i kadete juniori Karlovca su donijeli bod odigravši 2:2 (2:1) s Naftašem golovima Tutića i Magdića.NK Karlovac 1919: Manjerović, Jakovac, Šako, Ljevar, Lovrenović, Tonković, Horvatin (kap.), Magdić, Baić, Tutić, Mance / trener Antonio Magdić

Kadeti su od istog protivnika izgubili s 2:0 (1:0).NK Karlovac 1919: Petrović, Šimecki, Novković, Jagodić, Jurković N. F., Ljubić, Zoričić Dujmović, Jurković M. (kap.), Šaflin, Goršić / trener Matija Štefančić.