Odličan početak limača, opet odlični mlađi pioniri i pioniri

U četvrtak su i limači napokon krenuli u sezonu. Zbog odgode utakmice s Ilovcem i činjenice da su bili slobodni u 2. kolu limači Karlovca su svoju prvu ligašku utakmice sezone odigrali tek u 3. kolu protiv vršnjaka iz Ogulina.

Uvijek čvrsti i dobri Ogulinci su se srčano i organizirano borili, ali su igrači trenera Matije Štefančića ipak rutinski pobijedili s 5:1 (2:0). Nastupili su: Volarić (v), Baršić (33-1:0), Škrtić, Gagula (42-5:0), Raguž, Curman (10-1:0), Magdić (kap), Bunčić, Krnežić / Šestak (v), Halovanić, Mađar, Vranić (22 2:0).

Mlađi pioniri i pioniri su u 5. kolu ugostili jako Trnje. Mlađi pioniri su nakon početne dominacije gostiju preuzeli inicijativu i na kraju slavili s visokih 5:1 (1:0) golovima Bukovca (2), Jakovića (2) i Magdića. Igrali su: Car (v), Lapov, Qeta, Buneta, Magdić (kap), Despot, Lovrinović, Planinac, Valić, Milosavljević, Bukovac / Matić, vranić, Štefanac, Jaković, Oršolić, Bedić Lemić, Cindrić / trener Nermin Muminović.

Pioniri su u teškoj utakmici u kojoj su posebno gosti bili opravdano ljuti na sudačke kriterije ipak zasluženo osvojili bod dobrom igrom protiv vrlo jakog Trnja odigravši 1:1 (0:0) uz zgoditak Lukića. Igrali su: Mateša (v), Draganjac, Krvarić (16 Joha), Blažun, Cindrić, Kosanović, Babić, Laskač (36 Bogut), Lukić, Kusanić (kap), Dujam (70 Velić) / trener Željko Stepić.

Ovim su dobrim igrama mladi karlovački igrači opet pokazali da im se smiješi dobra sezona.

Kako dobru igru momčadi krase i pogoci tako je lijepo vidjeti karlovačke igrače pri vrhu ljestvice 1. NL središta Zagreb za pionire gdje je odlični Bojan Lukić među vodećim strijelcima lige s 4 pogotka (i utakmicom manje), a bivši igrač Karlovca Duje Korač na prvome mjestu sa sedam golova za NK Zagreb.

(LISTE STRIJELACA I TABLICE SELEKCIJA NK KARLOVCA 1919 SU REDOVITO AŽURIRANE NA NAŠIM STRANICAMA)