rezultati utakmica

Mlade selekcije NK Karlovca od karlića do juniora su nastupale ovog vikenda, a igrali su i seniori.

Karlići trenera Zdravka Jakovca su nastavili već trogodišnju potpunu dominaciju u ligama karlića. Danas su igrali protiv druge momčadi Ilovca i bez napora pobijedili s 13:0 (6:0) mališane koji nisu spremni za ovakve utakmice. Igrali su: Antičić (v), Požar, Vesić (1), Podvorec (1), Bjelajac (1), Brkljačić (3), Simić (2), Čović, Beader Trajanovski (kap) (3) / Krašić (v), Šebrek (2), Prpić, Požega.

Limači 1 i 2 nisu igrali ovog vikenda.

Mlađi pioniri trenera Nermina Muminovića su u županijskoj ligi glatko pobijedili Zrinski iz Ozlja s 5:1 (2:0). Igrali su: Kosić (v), Vitas, Antičić, Belavić, Bedić Lemić (kap), Vranić, Cindrić, Latković, Jaković, Matić, Škrtić / Karapandža, Ribar, Kuri po dva gola dali su Cindrić i Matić, a 1 Škrtić. Prva momčad je u 1. NL središta ZG iščupala važna 3 boda (i zadržala odličan plasman na tablici) pobjedom od 2:1 (2:1) protiv HAŠK-a golovima Planinca i Magdića. Igrali su: Car (v), Lapov, Qeta, Buneta, Magdić (kap), Despot, Lovrinović, Planinac, Šeketa, Milosavljević, Bukovac / Kosić (v), Matić, Vranić, Štefanac, Jaković, Oršolić, Bedić Lemić.

Pioniri pod vodstvom trenera Željka Stepića su u županijskoj ligi također pobijedili Zrinski iz Ozlja 3:2 (0:1) preokretom u 2. poluvremenu golovima Dujmovića, Bartolca i Dujana. Igrali su: Krvarić (v), Kusanić, Dejanović, Plemić, Trpčić, Laskač, Dujmović, Cindrić (kap), Knez, Dujan, Bartolac / Psutka, Joha, Velić. Prva momčad pionira oslabljena neigranjem prvoga strijelca je u 1. NL središta Zagreb nažalost izgubila od jakog HAŠK-a 0:4 (0:2), a nastupili su: Mateša, Draganjac (60 Kusanić I.), Krvarić (45 Joha), Blažun, Cindrić, Kosanović (60 Dejanović), Babić, Laskač, Bogut (27 Velić), Kusanić (kap) (52 Miličević), Dujam (54 Dujan).

Kadeti trenera Matije Štefančića su uspjeli osvojiti bod na gostovanju u 2. NL središta Zagreb povevši u prvom poluvremenu golom Šaflina kod Vinogradara koji je izjednačio iz kaznenog udarca u 2. poluvremenu. Igrali su: Petrović (v), Matić, Novković, Cindrić, Jurković N. F., Ljubić, Ribar (59 Grdić, Dujmović, Jurković M. (kap), Šaflin, Goršić

Juniori su također igrali u gostima kod Vinogradara (također 2. NL središta Zagreb), ali su nakon vodstva od 2:0 (2 gola Tutića) primili najprije 1 gol pri kraju 1. poluvremena, a onda protivniku u drugom poluvremenu dopustili još 2 gola za potpuni preokret i pobjedu od 3:2. Igrali su: Kapučija (v), Rožić (77 Lovrenović), Ljevar, Mamić, Baić, Tonković, Horvatin (kap) (84 Jakovac), Magdić, Tarbuk (67 Popovački), Mance (84 Vuljanić), Tutić / trener Antonio Magdić.

Seniori su u 5. kolu izgubili na Čavleku protiv Zeline s 0:3 (0:1). Ključni detalj na utakmici je bio isključenje domaćeg vratara Demirovića već u 31. minuti. Igrali su Demirović (v), Marinić (31 Majdandžić), Vucelić (68 Stojčić), Magdić, Mićunović, Jaković (kap) (83 Trajkov), Mamić (86 Tarbuk), Popovački, Muminović (52 Joha), Konta, Pausić / trener Sanjin Lucijanić.