KADETI U KUPU PROTIV DINAMA, PIONIRI I MLAĐI PIONIRI U PRVENSTVU PROTIV LOKOMOTIVE

Kadeti NK Karlovca 1919 u 1/4 kupa NS Zagreb igraju protiv zagrebačkog Dinama.

Ova utakmica će se odigrati na “Čavleku” sutra (srijeda, 14. 11. 2018.) s početkom u 13:30, a plavo-bijela momčad trenera Matije Štefančića imat će priliku nastupiti protiv najbolje škole nogometa u Hrvatskoj, ali i šire, a gledatelji uživo gledati zagrebačke plave, ali i domaće uzdanice u srazu s čuvenim gostima.

Istoga dana, ali malo kasnije i to u gostima na Kajzerici pioniri i mlađi pioniri trenera Stepića i Muminovića će igrati protiv odgovarajućih selekcija Lokomotive, tako da će i oni imati priliku odmjeriti snage s vrhunskim momčadima.

Ažurirani rezultati i tablice svih selekcija NK Karlovca 1919, od onih najmlađih do seniora mogu se pratiti na službenim stranicama kluba: https://nk-karlovac1919.hr/.