NK Karlovac 1919 OSVOJIO MALONOGOMETNI TURNIR NSKŽ

seniori mali nogomet zlato 2018NK Karlovac 1919 je sinoć (30.12.2018.) osvojio malonogometni turnir regsitriranih klubova Nogometnog saveza Karlovačke županije Nakon lakšeg posla u grupi prethodnih dana plavo-bijeli su u polufinalu deklasirali Ogulin sa 6:0. U finalu ništa manje dominantno igrači trenera Matije Štefančića su pobjedom nad braniteljem naslova Slunjem s 5:1 osvojili zlato i to izvrsnoj i dinamičnoj predstavi.

konačni poredak: 1. NK Karlovac 1919, 2. NK Slunj, 3. NK Vojnić ’95, 4. NK Ogulin

Svoju izvanrednu igru i potpunu dominaciju pobjednička momčad NK Karlovca 1919 je ukrasila i s tri pojedinačne nagrade: najbolji igrač – Antonijo Turkalj, najbolji vratar – Luka Demirović, a najbolji strijelac – Daniel Mićunović. Valja napomenuti da je kolekciju pehara dopunio i Dino Jaković koji je bio i važan igrač pobjedničke momčadi tunira gradskih četvrti!

Za NK Karlovac 1919 nastupali su Demirović, Žunac, Jaković, Rakocija, Mićunović, Novinić, Turkalj, Mamić, Muminović, Joha, Pausić, Magdić, Sušilović, Trajkov, Stojčić, trener Matija Štefančić

Dakle NK Karlovac u novu, 2019. godinu ulazi pobjednički, a da ne treba brinuti ni za dalju budućnost potvrdile su i momčadi karlića, limača i mlađih pionira koje su također s lakoćom ušle u polufinala turnira mlađih kategorija koji će se nastaviti u 2019. godini. Potpunu dominaciju u kojoj je bilo i dvoznamenkastih rezultata (iako se igralo samo po 15 minuta po utakmici) upotpunile su (osim prvih momčadi karlića 2010. godišta (trener Jakovac), limača 2008. godišta (trener Štefančić) i mlađih pionira 2006. godišta(trener Muminović)) i generacije 2009. (trener Lucijanić) i 2011. (trener Magdić) koje su se uz svoje starije vršnjake također plasirale u polufinala!