2009. GODIŠTE OSVOJILO KLADUŠU

I Limači 2 trenera Stjepana Lucijanića su osvojili 1. mjesto u Velikoj Kladuši. Nakon siječanjskog nesretnog 1/4 finalnog ispadanja na turniru u Velikoj Kladuši u lutriji kaznenih udaraca, plavo bijeli su u nedjelju 10. veljače dominantno osvojili turnir u istome gradu. Uz pehar pobjednika i zlatne medalje i kapetan Arian Ogrešević je osvojio pehar za najboljeg igrača, a Ivan Fumić pehar za najboljeg strijelca turnira.

Za NK Karlovac 1919 nastupili su: Mauro Kosić, Luka Turković, Jan Bjelivuk, Karlo Vodanović, Arian Ogrešević, Kian Grašić i Ivan Fumić, trener Stjepan Lucijanić.

Za vikend su bili aktivne i druge selekcije škole nogometa u prijateljskim utakmicama, a naši seniori su se vratili s vrlo uspješnih priprema u Selcu, tako da se sve selekcije NK Karlovca 1919 pripremaju da spremno dočekaju proljetni dio sezone.

2009 kladuša 2019 2009 kladuša 2019 3 2009 kladuša 2019 2