ODLIČNI LIMAČI

U nedjelju 25.08.2019. dvije ekipe limača NK Karlovca 1919 sudjelovale su na turniru u organizaciji NK Dinamo Okić u Kozlikovu i ostvarile fantastičan uspjeh osvojivši prva dva mjesta. Finale turnira je bilo posebno zanimljivo za gledati jer je rijetkost da se na istom turniru baš u finalu sretnu dvije ekipe iz istog kluba. U finalu su uspješniji bili stariji 2009. godišta nakon izvođenja devetaraca 2:1 nakon što je regularni dio završio bez pogodaka. Mlađa ekipa 2010. godišta do finala je redom pobjeđivala Jamnicu, Tigar Rakitje i Dinamo Okić sa 3:0, u četvrtfinalu ekipu Stupnika 2:1 nakon raspucavanja devetaraca, u polufinalu opet su deveterci bili sretni za karlovačke mališane protiv Jaske 1 3:2 nakon raspucavanja. Ekipa limača 2009. godišta na putu do finala pobjeđivala je ekipu Stupnika 3:0,Mladost(KS) 2:1,Vinogradar 6:0, Jasku 2:0, u četvrtfinalu nakon boljeg izvođenja deveteraca poražena je momčad Lučkog(2010. godište), u polufinalu s 1:0 poražena je ekipa Ilovca. Karlovčani su osvojili i individualne nagrade, najboljim golmanom turnira proglašen je Mauro Kosić, dok je za najboljeg igrača proglašen Dino Beader Trajanovski!
Za Karlovac 1919 (2009.godište) nastupali su: Kosić, Plevel, Ogrešević, Milanković, Turković, Bjelajac, Grašić, Bjelivuk, Fumić i Mamić, a za Karlovac 1919 (2010.godište) nastupali su: Fištrović, Podvorec, Marinković, Vesić, Beader Trajanovski, Brkljačić, Simić, Šantić, Čović, Samardžija, Moškun, Potlaček i Šebrek. Momčadi su vodili treneri Daniel Bičanić i Antonio Magdić.