PRVAK HRVATSKE I SUDIONIK LIGE PRVAKA NA DESNOJ OBALI KORANE

Nakon odličnog ulaska u novu sezonu 4. NL Središte seniorska momčad odmjeriti će snage s aktualnim prvakom i sudionikom ovogodišnje lige prvaka zagrebačkim Dinamom. Nakon što su u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa na gostovanju u Senju pobijedili domaćeg trećeligaša NK Nehaj s 2-0 naši će seniori u utorak 24.09.2019. u 15,30 sati na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović Čavlek u 1/16 finala HNK igrati protiv GNK Dinamo Zagreb. U klubu su uloženi veliki napori da se nakon 10 godina na desnoj obali Korane ugosti veliki Dinamo i sve se poduzima kako bi u utorak bio praznik nogometa u našem gradu. U prodaju su puštene ulaznice po cijeni od 40,00 kuna, a mogu se kupiti u Caffe baru Boletus, Caffe baru Catalpa, Pizzeriji Tiffany te u Dugoj Resi u Caffe baru PP i Caffe baru Arka. Medijski pokrovitelji su Radio Mrežnica i Hrvatski radio Karlovac, a sponzori su grad Karlovac, Zelenilo d.o.o, Čistoća d.o.o., Mladost d.o.o., Karlovačka športska zajednica i Nogometni savez Karlovačke županije. Pozivamo sve simpatizere i navijače da svojim dolaskom daju podršku našoj momčadi, a ujedno i dođu pozdraviti nogometaše GNK Dinamo Zagreb koji će ove godine predstavljati Hrvatsku u najjačem europskom natjecanju i igrati na najljepšim terenima u Europi.