PLAVO-BIJELI UVJERLJIVO PRVI

NK KARLOVAC UVJERLJIVO PRVI NA TABLICI

Nakon odigranih 11. kola u 4. NL Središte Zagreb naši seniori uvjerljivo su prvi na tablici i ove jeseni još nisu poraženi. Do sada plavo-bijeli sa desne obale Korane imaju 10 pobjeda i 1 remi uz gol razliku 29-7 te imaju najefikasniji napad lige kao i najbolju obranu uz Dinamo iz Odranskog Obreža sa samo 7 primljenih pogodaka u 11 utakmica. I ako su u posljednje vrijeme momčad trenera Štefančića poharale ozljede i poslovne obaveze igrača te su priliku dobili i igrači koji su manje nastupali u prvoj polovici jesenske sezone. Stanje na tablici iz kola u kolo se ne mijenja, dapače bodovna razlika se i povećala nad Segestom i Dinamom, a Trešnjevka je ostala na 6 bodova zaostatka. Sada se trener Štefančić i cijela momčad mogu mirno pripremati za preostale četiri utakmice do kraja jesenske sezone i uživajući gledati na tablicu. U 12. kolu gost na Čavleku je Dinamo iz Odranskog Obreža te vas pozivamo da dođete podržati plavo-bijele kako bi se njihov niz nepobjedivosti nastavio i dalje.

“SVE ZA PLAVO-BIJELE”