NK KARLOVAC 1919 SPREMAN ZA NOVU SEZONU

NK-2

Sve selekcije NK Karlovca 1919, od seniora do najmlađih karlića 2 su u punom pogonu i spremne za novu sezonu.

Na našim ažuriranim stranicama https://nk-karlovac1919.hr/ možete naći sve selekcije s popisima igrača kao i sastave liga i rasporede natjecanja. (Rasporedi za seniore, juniore i kadete, mlađe pionire 1 i pionire 1 koji igraju u ligama Središta Zagreb i počinju 22. i 23. kolovoza su objavljeni, a oni za karliće, limače i mlađe pionire 2 i pionire 2 koji počinju u rujnu se očekuju uskoro od NSKŽ-a.)

Seniori nakon sjajne sezone i plasmana u 3. HNL očekuju plasman u gornji dio tablice, juniori i kadeti će se boriti za ulazak u 1. NL Središta Zagreb, a mlađi pioniri i pioniri za mirniju sezonu bližu sredini tablice, a izvan opasne zone.

U Županijskim ligama limači i karlići opravdano imaju, kao i uvijek ulogu apsolutnih favorita, dok će mlađi pioniri 2 i pioniri 2, limači 2 i 3 te karlići 2, tražiti iskustvo i bodove u natjecanju s uglavnom godinu starijim suparnicima.