KADETI ISPALI IZ KUPA

Na pomoćnom igralištu stadiona Branko Čavlović – Čavlek kadeti su danas igrali utakmicu osmine finala kupa nogometnog središta Zagreb protiv Sisačke Segeste i ispali rezultatom 9:8 za goste iz Siska nakon drame u raspucavanju s bijele točke. Regularni dio igre završen je rezultatom 2:2!

Nastupali su: Luka Gregorac, Leon Draganjac, Antonyo Stavljenić, Antonio Cerjak, Dorian Likarević, Marko Babić, Mateo Spudić, Franko Bogut, Josip Blažun, Roko Laskač, Patrik Julian Stipančić, Ivan Kusanić, Mihael Malnar i Luka Trpčić pod vodstvom trenera Matije Štefančića

Strijelci: Josip Blažun (56. min), Antonyo Stavljenić (60. min)

Precizni s bijele točke bili su: Cerjak, Stipančić, Likarević, Draganjac, Blažun i Stavljenić dok je gostujući vratar obranio udarce Laskača i I. Kusanića.