LIMAČI 1 I KARLIĆI 1 NASTAVILI POBJEDNIČKI NIZ, KARLIĆI 2 MINIMALNO PORAŽENI

Limači 1

Limači 1 pobijedili su u utakmici 10. kola 1. ŽNL NSKŽ NK Koranu na Turnju rezultatom 8:1 i tako došli do svoje desete pobjede iz jednako toliko odigranih utakmica. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Bartol Antičić, Grgur Vesić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Niko Simić, Andrej Čović, Dino Beader Trajanovski, Niko Brkljačić, Stjepan Plavetić, Luka Hipš, August Šantić i Ivor Ružić pod vodstvom trenera Zdravka Jakovca.

Strijelci za NK Karlovac 1919: Petar Bjelajac (1. min), Dino Beader Trajanovski (5.,18.,33. i 50. min), Niko Brkljačić (8. i 24. min), Niko Simić (27. min)

Strijelac za NK Korana: Gabrijel Tokalić

1 2 3

Karlići 1

Karlići 1 slavili su u Ilovačkoj šumi protiv ekipe Nk Ilovca 2 rezultatom 9:0, te tako nastavili svoju borbu za naslov jesenskog prvaka.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Tomislav Radić, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovro Vojak, Leon Trgovčić,Vid Žgela, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Maro Sabljarić, Ozren Glodić, Matej Spudić i Karlo Perinac pod vodstvom trenera Karla Johe.

Strijelci: Niko Čavlović (3. min), Marin Vinski (9. min), Matej Spudić (14., 20. i 33. min), Maro Živčić (20. i 26. min), Vilim Pavlić (37. min) i Ozren Glodić (39. min)

4 11

Karlići 2

Karlići 2 na svom su terenu minimalno poraženi od NK Korane rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Matej Kozina u 31. minuti.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Arian Mioković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Luka Raguž, Josip Plavetić, Darian Šemović, Toni Vuglešić, Tin Lišnjić, Vid Lišnjić, Ante Velić, Leon Pešić, Fran Radočaj, Matej Degač, Ivan Đurić, Luka Živković, Lovro Jančić i Leo Peretić pod vodstvom trenera Karla Johe.

Izjava Ante Kozina.

6