MLAĐIM PIONIRIMA I PIONIRIMA PO JEDNA POBJEDA I JEDAN PORAZ

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri su u subotu u utakmici 12.kola 1.NL središte Zagreb protiv NK Rudeša slavili rezultatom 3:1, a pogotke su postigli Mislav Petrić u 23. minuti, Ivan Raguž u 32. minuti i Patrik Curman u 35. minuti. Dan kasnije u 1. ŽNL NSKŽ na gostovanju u Duga Resi u dramatičnoj utakmici nakon dva promašena kaznena udarca upisali su minimalan poraz 1:0 u zadnjim minutama utakmice.

Za NK Karlovac 1919 u 1.NL središte Zagreb nastupali su: Niko Karanović, Ivan Tuškan, Adrian Medved, Matija Škrtić, Lovro Fanjak, Luka Cvitešić, Ivan Raguž, Mihael Magdić, Patrik Curman, Niko Željković, Mislav Petrić, Filip Bakić, Zoran Basara, Marko Brcković, Marin Cindrić, Jure Lišnjić i Filip Mađar.
Za NK Karlovac 1919 u 1.ŽNL NSKŽ nastupali su: Bartol Antičić, Luka Turković, Jure Lišnjić, Dorijan Podvorec, Vito Cindrić, Filip Mađar, Vito Milanković, Arian Ogrešević, Ivan Fumić, Dino Beader Trajanovski, Fran Plevel, Dominik Pavlaković, Grgur Vesić, Roko Marinković, Niko Brkljačić i Niko Simić.
Obje utakmice vodio je trener Krunoslav Kišpatić
 Izjave: Ivan Raguž i Patrik Curman
U subotu u 12. kolu 1.NL središte Zagreb gosti iz Rudeša ostvarili su zasluženu pobjedu 2:0 na pomoćnom igralištu stadiona Branko Čavlović – Čavlek. U utakmici 9. kola 1. ŽNL NSKŽ na gostovanju u Duga Resi pioniri su bili uspješni rezultatom 5:0. Tri puta zabio je Mihael Kolić, a po jedan pogodak zabili su Borna Cindrić i Ivan Kuri.
Za NK Karlovac 1919 u 1.NL središte Zagreb nastupali su: Matija Car, Ivan Bosiljevac, Adriano Qeta, Alan Antičić, Antun Protulipac, Ante Buneta, Gabrijel Štefanac, Leo Matešić, Vilim Lovrinović, Antonio Bukovac, Borna Cindrić, David Luketić, Hrvoje Oršolić, Mihael Kolić i Matija Vranić.
Za NK Karlovac 1919 u 1.ŽNL NSKŽ nastupali su: Luka Cvitković, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Renee Bedić Lemić, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić, Ivano Karapandža, Mihael Kolić, Borna Cindrić, Crisstiano Matić, Ivan Kuri, Marko Delač Smrzlić, Ivan Raguž i Jan Latković.
Obje utakmice vodio je trener Nermin Muminović.
Izjava Ante Buneta.