UVJERLJIVE POBJEDE KADETA I JUNIORA

Juniori

Juniori su na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović-Čavlek ugostili ekipu NK Vinogradara u utakmici 12. kola 2. NL središta Zagreb te ostvarili uvjerljivu pobjedu 6:0 te se uključili u borbu za naslov jesenskog prvaka.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Niko Fran Jurković, Adrian Žabčić, Niko Polović, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Ivan Miščin, Ivan Raužan, Kristian Adžaga, Jan Horvatić, Alessandro Matić, Mateo Ljubić, Dominik Tarbuk i Viktor Markuš pod vodstvom trenera Ante Šulentića.

U listu strijelaca upisali su se Ivan Miščin ( 3. i 68. min), Gabrijel Stepinac (14. min), Matteo Goršić (30. min), Kristian Adžaga (38. min) i Niko Polović (60. min)

Izjava Kristian Adžaga.

Kadeti

Kadeti su ostvarili visoku pobjedu na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović-Čavlek svladavši uvjerljivo ekipu NK Vinogradara u utakmici 12. kola 2. NL središta Zagreb rezultatom 8:0.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Gregorac, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julian Stipančić, Marko Kusanić, Antonyo Stavljenić, Dorian Likarević, Franko Bogut, Marko Babić, Ivan Kusanić, Matija Car, Luka Trpčić, Mihael Malnar, Ante Buneta i Vilim Lovrinović pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Strijelci za našu momčad bili su Andro Miličević (5. i 48. min), Ivan Kusanić (9. min), Marko Kusanić (12. min), Antonyo Stavljenić (15.,55 i 78. min) i Vilim Lovrinović (70 min).

Izjava Patrik Julian Stipančić.