KADETI SLAVILI, JUNIORI PORAŽENI KOD MAKSIMIRA

Juniori

Juniori su na gostovanju prekinuli pobjednički niz porazom od NK Maksimira rezultatom 2:0. U izuzetno dinamičnoj i kvalitetnoj utakmici nedostajalo je malo sreće i koncentracije da bi se ugrozila vrlo dobra ekipa Maksimira.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Duško Petrović, Ivor Ribar, Rafael Stepinac, Niko Fran Jurković, Adrian Žabčić, Niko Polović, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Ivan Miščin, Ivan Raužan, Kristian Adžaga, Patrik Dujmović, Alessandro Matić, Mateo Ljubić, Ivan Šako i Viktor Markuš pod vodstvom trenera Ante Šulentića.

Izjave Rafael Stepinac i domaći trener Karlo Čop.

Kadeti

Kadeti su na gostovanju kod Maksimira nastavili pobjednički niz pobjedom 3:1 i sada u sljedećem kolu u međusobnom ogledu s Vrapčem odlučuju tko će biti jesenski prvak. Strijelci u današnjoj pobjedi za plavo bijele bili su Mate Cindrić (19. min), Antonyo Stavljenić (40. min) i Josip Blažun (49. min).

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Gregorac, Leon Draganjac,Antonio Cerjak, Josip Blažun, Mihael Malnar , Andro Miličević, Patrik Julian Stipančić, Marko Kusanić, Antonyo Stavljenić, Mate Cindrić, Mateo Spudić, Franko Bogut, Luka Trpčić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Izjava: Antonyo Stavljenić.

125571044_851550618988323_6317223084472969561_n