LIMAČIMA 3 UVJERLJIVA POBJEDA, LIMAČIMA 2 PORAZ

Limači 2

Limači 2 poraženi u zadnjem 11. kolu jesenskog djela prvenstva 1. ŽNL NSKŽ od momčadi Korane rezultatom 2:0. Pogotke za goste postigli su Gabrijel Tokalić u 24. minuti i Jakov Škrtić u 36. minuti.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Noa Fištrović, Matej Frketić, Marino Sekulić, Jan Samardžija, Filip Asoli Štanfar, Noa Jarnević, Mihael Trgovčić,Luka Moškun, Petar Franković i Lukas Vucelić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Limači 3

Limači 3 su u 11. kolu ugostili NK Ogulin 2 i ostvarili uvjerljivu pobjedu 10:0 i tako se vratili u borbu za naslov prvaka 2. ŽNL NSKŽ. Strijelci za NK Karlovac 1919 bili su Teo Kosovac (5.,12.,33.,35. i 50. min), Jeronim Hajsan (43. i 45. min), Matija Požgaj (10. min), Filip Lang (39. min) i Bruno Golubić (47. min)

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Matko Škrtić, Lukas Lišnjić, Juraj Mađer, Filip Lang, Bruno Golubić, Teo Kosovac, Ivano Vuković, Jeronim Hajsan, Ivan Ćavar, Max Kolokočki, Grga Duić, Luka Mazarek, Damjan Grgeljac, Mata Fanjak i Matija Požgaj pod vodstvom trenera Željka Stepića.