POBJEDA U TRENING UTAKMICI PROTIV GAJ MAČA

Odigrana je i treća trening utakmica seniora i ostvarena je prva pobjeda. Na igralištu u Blatu u Zagrebu plavo bijeli su slavili s minimalnih 1:0 protiv trećeligaša Gaja iz Mača pogotkom novog  igrača u redovima plavo bijelih Filipa Srpaka.

Za plavo bijele u prvom poluvremenu trening utakmice nastupali su: Bermanec, Basar, Pausić, Vratarić, Srpak, Anić, Olmo, Stepinac,  Mamić, Bagarić i Đukić. Na poluvremenu je bilo promjena pa su na teren u drugom poluvremenu izašli: Petrović, Basar, Knezović, Prpić, Pahanić, Kelava, Marinić, Mićunović, Dedijer, Sušilović i Soldo, a priliku su još zadnjih 20-tak minuta dobili Car i Ribar. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

Sljedeća trening utakmica je u subotu u Karlovcu protiv NK Marsonie iz Slavonskog Broda s početkom u 13:00 sati.IMG-20210210-WA0010