POBJEDA SENIORA NAD MARSONIOM U TRENING UTAKMICI

U četvrtoj trening utakmici seniori su rezultatom 2:1 pobjedili NK Marsoniu iz Slavonskog Broda . Trening utakmica je odigrana na glavom igralištu po izuzetno teškom zaleđenom terenu i hladnom vremenu i s obzirom na takve okolnosti obje ekipe prikazale su vrlo borbenu i taktički discipliniranu utakmicu koja je većinu vremena izgledala kao da je riječ o natjecateljskoj utakmici.

Za plavo bijele u prvom poluvremenu trening utakmice nastupali su: Bermanec, Prpić, Vratarić, Knezović, Pahanić, Anić, Olmo, Mamić, Bagarić, Dedijer i Đukić. Na poluvremenu je bilo promjena pa su na teren u drugom poluvremenu izašli: Bogović, Basar, Pausić, Joha, Srpak Pahanić, Kelava, Marinić, Mamić, Bagarić i Stepinac. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

U nedjelju 14.veljače momčad odlazi na pripreme u Medulin gdje će u 6 dana odigrati tri trening utakmice.

Screenshot_20210213_163826