TRENING UTAKMICE MLADEŽI PROTEKLOG VIKENDA

Proteklog vikenda selekcije u školi nogometa odigrale su svoje trening utakmice. Juniori i kadeti su u zagrebačkim Gajnicama odigrali svoje trening utakmice protiv NK Ponikve. Juniori su poraženi 3:2 a strijelci za plavo bijele bili su Ivan Šako i Matej Radoš. Kadeti su u pravoj golijadi poraženi rezultatom 4:3, a pogotke su postizali Antonyo Stavljenić, Dino Dujam i Marko Kusanić. Pioniri su svoje trening utakmice odigrali na umjetnoj travi stadiona Branko Čavlović Čavlek. U prvoj trening utakmici  ugostili su vršnjake Vinogradara i ostvarili pobjedu rezultatom 3:1. Sva tri pogotka na susretu za domaćina postigao je Gabrijel Štefanac. Nakon toga na red je došla i međusobna trening utakmica, a na teren su izašli pioniri 2007. godište i mlađi pioniri 2008. godište. Stariji su bili uspješniji visokim rezultatom 8:0!