PLAVO BIJELI SVLADALI I NOVIGRAD U MEDULINU

Plavo bijeli su danas odigrali i drugu trening utakmicu na pripremama u Medulinu. Protivnik je bio Novigrad, a ishod isti kao i jučer samo s drugačijim rezultatom. Slavili su plavo bijeli rezultatom 1:0, a pogodak za karlovčane postigao je Branko Đukić na početku drugog dijela. Utakmica je bila dosta čvrsta na momente i gruba pa su gosti igrali pola sata s igračem manje, nakon što je njihov zadnjih igrač zaradio isključenje tako da je zaustavio Sušilovića prekršajem u izglednoj situaciji za postizanje pogotka. U današnjoj trening utakmici nastupali su: Bogović, Basar, Vratarić, Knezović, Pahanić, Olmo, Anić, Kelava, Mamić, Sušilović, Ribar i Đukić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Igrači koji su jučer igrali danas nisu nastupili i  paralelno su odrađivali trening s pomoćnim trenerom Antonio Magdićem. Sutra je na rasporedu nova trening utakmica, a protivnik će karlovčanima biti NK Rudar iz Labina s početkom od 18:00 sati.

 

150776905_431229168300209_3933351438048045825_n