JUNIORI POBIJEDILI SENIORE SLUNJA U TRENING UTAKMICI

Juniori su jučer u večernjem terminu odigrali trening utakmicu protiv seniora NK Slunj. Utakmica je završila rezultatom 3:1 za plavo bijele juniore. Pogotke su za karlovčane postizali Ivan Raužan, Matej Radoš i Viktor Markuš. Utakmica je odigrana po vrlo teškim uvjetima jer se taman pred početak trening utakmice spustila gusta magla koja je zbog loše vidljivosti dodatno otežavala igru igračima i jedne i druge ekipe. Juniori su nastupili u sljedećem sastavu: Car, Matić, Stepinac, Ljubić, Šaflin, Šako, Dujmović, Goršić, Radoš, Miščin i Raužan, a priliku su u nastavku još dobili Markuš, Adžaga, Polović, Kusanić, Cerjak, Draganjac, Cindrić, Horvatić. Sljedeća trening utakmica juniora po rasporedu je u nedjelju 21.02.2021. u Zagrebu protiv NK Špansko s početkom u 12:00 sati.