PORAZ SENIORA OD RUDARA IZ LABINA

Na pripremama u Medulinu odigrana je i treća trening utakmica. Protivnik je ovoga puta bio Rudar iz Labina koji je slavio rezultatom 3:0. Karlovčani su bili u prvom dijelu opasnija momčad, a onda je utakmicu u krivom smjeru odnijela odluka suca da isključi po jednog igrača sa svake strane nakon evidentnog namjernog udaranja našeg igrača od strane napadača Rudara. u drugom dijelu ipak malo svježiiji igrači Rudara iskoristili su svoje šanse i postigli tri zgoditka dovoljno na kraju za uvjerljivu pobjedu. U današnjoj trening utakmici nastupali su: Bermanec, Basar, Vratarić, Srpak, Joha, Prpić, Pausić, Knezović, Pahanić, Olmo, Marinić, Mićunović, Kelava, Mamić, Sušilović, Čakarić Ribar, Bagarić, Sušilović, Stepinac i Đukić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Plavo bijelima sutra slijedi povratak u Karlovac, a sljedeća trening utakmica je u subotu na stadionu Branko Čavlović – Čavlek protiv NK Slunj s početkom u 15:00 sati.

RUDAR

RUDAR TEKMA