SENIORI POBIJEDILI DUBRAVU TIM KABEL U TRENING UTAKMICI

Seniori su u svojoj devetoj trening utakmici pobijedili momčad NK Dubrava Tim Kabel rezultatom 2:0. Trening utakmica je odigrana na glavnom igralištu SRC “Klaka” u Dubravi u Zagrebu. Dvostruki strijelac za plavo bijele bio je kapetan Ivan Mamić u 30. minuti iz kaznenog udarca, te u 51. minuti glavom nakon dobrog ubačaja Daniela Mićunovića. Domaćini su nastupili s igračima koji jučer nisu igrali prvenstvenu utakmicu u Zaprešiću, a naša momčad izašla je u gotovo najjačem sastavu. Obje ekipe su prezentirale dobru igru i borbenost pogotovo u prvom dijelu susreta.

Za plavo bijele trening utakmicu započeli su: Bermanec, Basar, Knezović, Vratarić, Pahanić, Marinić, Olmo, Bagarić, Sušilović i Đukić. Na poluvremenu su Mićunović, Joha i Pausić zamijenili Đukića, Knezovića i Vratarića, a u 60. min u igru su ušli Bogović, Anić, Stepinac, Kelava, Pribanić, Dedijer i Soldo. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.