REZULTATI TRENING UTAKMICA ŠKOLE NOGOMETA

 Juniori i kadeti su na domaćem terenu ugostili NK Prečko i ostvarili polovičan uspjeh. Juniori su slavili rezultatom 2:1 uz zgoditke Mihaela Šaflina i Ivana Raužana. Kadeti su u golijadi poraženi 4:3, a pogotke su postizali Antonyo Stavljenić i Marko Kusanić dva puta. Pioniri su u subotu odmjerili snage s NK Bregana i pobijedili rezultatom 4:1. Za plavo bijele strijelci su bili Vilim Šeketa, Jan Latković, Tibor Planinac i Gabrijel Štefanac. Pioniri 2 su u nedjelju odigrali trening utakmicu protiv selekcije NSKŽ. Utakmica je završila rezultatom 3:0 za plavo bijele. U strijelce su se upisali Borna Cindrić, Mihael Kolić i Luka Vitas. Mlađi pioniri su također odmjerili snage sa selekcijom NSKŽ. Ostvarena je pobjeda nad selekcijom rezultatom 5:0. Po dva puta su bili precizni Zoran Basara i Mislav Petrić, a jedan pogodak postigao je Niko Željković. Limači 1 su ugostili NK HAŠK. Gosti su bili uspješniji rezultatom 4:1. Jedini pogodak za mlade Karlovčane postigao je Dino Beader Trajanovski. Limači 3 su remizirali sa NK Bregana rezultatom 2:2. Oba pogotka postigao je Bruno Golubić. Karlići su odigrali dvije utakmice. Protivnik je također bio NK Bregana i ostvarili dvije pobjede. Karlići  1 su bili uspješniji s rezultatom 4:2 pogodcima Mare Živčića tri puta te Ozrena Glodića. Dok su nešto mlađi karlići 2 pobijedili rezultatom 5:4. Strijelci su bili Niko Čavlović, Jakov Jakić, Ivano Vuletić i Tin Lišnjić dva puta.

157723713_2872129406389500_7499924678338670168_n

2

3

4