JUNIORI SLAVILI U PRVOJ UTAKMICI NASTAVKA PRVENSTVA

Juniori su u 15. kolu 2. NL središte Zagreb u prvoj utakmica nastavka prvenstva gostovali u Brezovici kod NK Brezovica i slavili su s uvjerljivih 3:0. Pogotke su postizali Ivan Miščin u 43. i 80. minuti i Matteo Goršić u 73. minuti.

Za plavo bijele nastupali su: Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Dominik Tarbuk, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Matteo Goršić, Patrik Dujmović, Ivan Raužan i Ivan Šako. U nastavku utakmice u 68. minuti u igru su umjesto Dominika Tarbuka i Patrika Dujmovića ušli Alessandro Matić i Niko Polović. Pod vodstvom trenera Ante Šulentića.

Mlađi pioniri 2 odigrali su pripremnu utakmicu protiv NK Prečko pred nastavak prvenstva. Gosti iz Zagreba pobijedili su 4:1. Jedini pogodak za plavo bijele postigao je Ivan Fumić.

Za Karlovac nastupali su: Dominik Pavlaković, Arian Ogrešević, Niko Brkljačić, Luka Turković, Ivan Fumić, Jan Bjelivuk, Vito Milanković, Luka Filipčić, Fran Kuri, Bartol Antičić, Dino Beader Trajanovski, Karlo Vodanović, Niko Simić, Roko Marinković, Kian Rašić, Tino Berša i Dorijan Podvorec. Pod vodstvom trenera Igora Geca.