PIONIRI PORAŽENI U KUSTOŠIJI, MLAĐIM PIONIRIMA BOD

U 15. kolu 1. NL središte Zagreb pioniri i mlađi pioniri gostovali su u Zagrebu kod NK Kustošija. Pioniri su poraženi rezultatom 1:0, dok su mlađi pioniri remizirali rezultatom 2:2. Strijelci za mlađe pionire bili su Marko Brcković u 6. minuti i Mislav Petrić u 39. minuti.

Za mlađe pionire nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Adrian Medved, Luka Cvitešić, Matej Škrtić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Filip Bakić, Patrik Gagula, Fran Plevel i Niko Karanović. Pod vodstvom trenera Nermina Muminović.

Za pionire nastupali su: Matija Car, Tino Lapov, Adriano Keta, David Luketić, Antun Protulipac, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Ante Buneta, Vilim Lovrinović, Ivan Bosiljevac, Borna Cindrić, Tibor Planinac i Emilio Piškur. Pod vodstvom trenera Gorana Božića.

U slijedećem kolu pioniri i mlađi pioniri dočekuju NK Lokomotivu.