POBJEDA SENIORA U GAJNICAMA

Plavo bijeli su danas u utakmici 18. kola 3. HNL središte Zagreb slavili na gostovanju u Zagrebu u Gajnicama kod NK Ponikve minimalnim rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici djelo je Luke Čakarića koji se najbolje snašao u domaćem šesnaestercu nakon asistencije Kristijana Sušilovića.

Za plavo bijele u današnjoj utakmici nastupili su Bruno Bermanec, Luka Basar, Kristijan Sušilović, Ante Knezović , Ilija Bagarić, Daniel Marinić, Ivan Mamić, Filip Srpak, Daniel Mićunović, Branko Đukić i Borna Pausić. U nastavku su i pred kraj same utakmice priliku su dobili Luka Čakarić, Filip Soldo, Roko Prpić i Marko Kelava . Na klupi za pričuve ostali su Luka Bogović, Vito Vratarić i Dominik Pahanić.

Sljedeća utakmica na rasporedu je već u srijedu 24. ožujka u Petrinji kada će se odigrati zaostala utakmica protiv Mladosti iz Petrinje.