POBJEDA SENIORA U PETRINJI

Plavo bijeli su danas u zaostaloj utakmici 11. kola 3. HNL središte Zagreb slavili na gostovanju u Petrinji protiv NK Mladost Petrinja minimalnim rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Kristijan Sušilović u 64. minuti koji se najbolje snašao u domaćem šesnaestercu i udarcem sa sedam metara matirao domaćeg vratara.

Za plavo bijele u današnjoj utakmici nastupili su Bruno Bermanec, Luka Basar, Kristijan Sušilović, Ante Knezović , Carlos Olmo Carvajal, Ivan Mamić, Daniel Mićunović, Filip Srpak,Dominik Pahanić, Luka Čakarić, Branko Đukić i Vito Vratarić. U nastavku su i pred kraj same utakmice priliku dobili Filip Soldo, Roko Prpić, Marko Kelava, Ilija Bagarić i Borna Pausić . Na klupi za pričuve ostali su Luka Bogović i Filip Srpak. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

Sljedeća utakmica na rasporedu je već u subotu 27. ožujka u kada će na Čavleku gostovati NK Trešnjevka.