SENIORI UVJERLJIVI PROTIV TREŠNJEVKE

Plavo bijeli su danas u utakmici 19. kola 3. HNL središte Zagreb ugostili na stadionu Branko Čavlović-Čavlek ekipu NK Trešnjevka i uvjeljivo slavili s visokih 5:0. Već se po prvim minutama moglo naslutiti kako se gosti neće danas dobro provesti u gradu na četiri rijeke. U 4. minuti prekrasno je iz slobodnog udarca pogodio Ilija Bagarić, da bi samo nekoliko minuta poslije točnije u 8. minuti Filip Soldo povisio na 2:0. U 22. minuti Kristijan Sušilović zabija za 3:0 i s tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme. U nastavku još dva pogotka za plavo bijele postigli su Ante Knezović u 50. minuti i Luka Čakarić u 64. minuti za konačnih 5:0.

Za plavo bijele u današnjoj utakmici nastupili su Bruno Bermanec, Luka Basar, Kristijan Sušilović, Ante Knezović , Carlos Olmo Carvajal, Ivan Mamić, Daniel Marinić, Filip Srpak, Filip Soldo, Ilija Bagarić i Vito Vratarić. U nastavku su još priliku dobili Karlo Joha, Roko Prpić, Marko Kelava, Luka Čakarić i Branko Đukić . Na klupi za pričuve ostali su Luka Bogović i Dominik Pahanić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u subotu 03. travnja  kada gostujemo u Sisku kod HNK Segeste.