KADETI UVJERLJIVI PROTIV GORICE, JUNIORI REMIZIRALI

U utakmicama 17. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti na svom su terenu ugostili ekipe HNK Gorica. Juniori su u vrlo uzbudljivoj utakmici remizirali rezultatom 2:2, nakon što su kod vodstva 2:1 promašili kazneni udarac tj. gostujući vratar je fantastično obranio udarac Mateja Radoša. Prvi pogodak za plavo bijele postigao je Gabrijel Stepinac u 64. minuti, dok su u 69. minuti gosti postigli autogol. Kadeti su slavili s uvjerljivih 4:0. U tome im je pomogao gostujući vratar svojim isključenjem sredinom 1. poluvremena. Svi pogodci postignuti su u drugom poluvremenu. Prvi pogodak postigao je Marko Kusanić u 44. minuti, da bi Andro Miličević u 50. minuti povisio za 2:0. U 54. minuti gosti si zabijaju autogol, a konačnih 4:0 postavio je Mate Cindrić u 68. minuti.

Za juniore nastupali su: Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Dominik Tarbuk, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš i Ivan Raužan. U nastavku su priliku još dobili Patrik Dujmović, Niko Polović i Alessandro Matić, dok je na klupi za pričuve ostao Vid Horvatić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete nastupali su: Nino Andrić, Leon Draganjac, Ivan Kusanić, Antonio Cerjak, Josip Blažun, Roko Laskać, Dino Dujam, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su još dobili Mateo Spudić, Dorian Likarević I Andro Miličević. Pod vodstvom trenera Matije Štefančića.