POBJEDA I PORAZ PIONIRA, DVIJE POBJEDE MLAĐIH PIONIRA

U subotu u 17. kolu 1. NL središte Zagreb, pioniri 1 i mlađi pioniri 1 gostovali su u Zagrebu kod  NK Trnje. Mlađi pioniri su slavili rezultatom 3:1. Strijelci za plavo bijele bili su Marko Brcković u 4. minuti, Patrik Curman u 46. minuti i Ivan Raguž u 48. minuti susreta. Pioniri su poprilično desetkovani zbog samoizolacija uvjerljivo poraženi rezultatom 5:0.

U nedjelju u 12. kolu 1. ŽNL NSKŽ pioniri 2 i mlađi pioniri 2 gostovali su u Slunju. Pioniri 2 su u utakmici s devet golova slavili rezultatom 5:4. Tri pogotka postigao je Neo Jaković, dok je dva pogotka postigao Borna Cindrić. Mlađi pioniri 2 pobijedili su s uvjerljivih 7:1. U strijelce su se upisivali Niko Brkljačić i Dino Beader Trajanovski po dva puta, a jedan pogodak postigli su Fran Plevel, Ivan Fumić i Roko Marinković.

Za pionire 1 nastupali su: Luka Cvitković, Tino Lapov, Adriano Qeta, David Luketić, Alan Antičić, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Ante Buneta, Leo Matešić, Ivan Bosiljevac, Borna Cindrić, Emilio Piškur, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Vilim Šeketa i Neo Jaković, pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Adrian Medved, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Niko Karanović, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Za pionire 2 nastupali su: Luka Cvitković, Leon Dražetić, Jakov Ribar, Lovro Belavić, Alan Antičić, Matija Vranić, Ivano Karapandža, Mihael Kolić, Antonio Bukovac, Neo Jaković, Borna Cindrić, Vilim Šeketa, Marko Delač Smrzlić, Jan Latković, Luka Vitas i Matej Škrtić, pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Bartol Antičić, Jan Bjelivuk, Dorijan Podvorec, Ivan Fumić, Luka Turković, Dino Beader Trajanovski, Fran Plevel, Tino Berša, Vito Cindrić, Karlo Vodanović, Niko Brkljačić, Fran Kuri, Mauro Kosić, Roko Marinković i Arian Ogrešević, pod vodstvom trenera Igora Geca.