SENIORIMA BOD U DUGOM SELU

Seniori su danas u 22. kolu 3. HNL središte gostovali u Dugom Selu kod NK Dugo Selo i remizirali rezultatom 1:1. Plavo bijeli su odigrali jednu mušku utakmicu u kojoj su poveli 1:0 preko Filipa Solde u 31. minuti. Imali su plavo bijeli niz izglednih prilika za postići drugi pogodak i riješiti utakmicu, ali kako to inače bude u nogometu kazna je stigla u 88. minuti kada sudac svira prilično diskutabilan jedanaesterac za domaćina koji iz istog poravnava rezultat.
Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Bruno Bermanec, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Filip Srpak, Daniel Marinić, Carlos Carvajal Olmo, Dominik Pahanić, Ilija Bagarić, Ivan Mamić i Filip Soldo. U nastavku su priliku dobili Kristijan Sušilović, Luka Čakarić, Vito Vratarić i Marko Kelava. Na klupi za pričuve ostali su Mateo Pribanić, Marko Dedijer i Luka Bogović. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u srijedu 14. travnja kada će u četvrtfinalu kupa NSKŽ ugostiti NK Slunj.