POBJEDE PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA, PORAZ KARLIĆA 2

U subotu u 20. kolu 1. NL središte Zagreb, pioniri 1 i mlađi pioniri 1 ugostli su NK Zagreb i ostvarili dvije pobjede i upisali izuzetno važnih šest bodova. Mlađi pioniri su slavili minimalnim rezultatom 1:0, a pogodak je postigao  Mislav Petrić u posljednjoj minuti susreta. Pioniri su došli do prve proljetne pobjede rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Borna Cindrić u 11. minuti i Gabrijel Štefanac u 58. minuti.

U nedjelju u 14. kolu 1. ŽNL NSKŽ pioniri 2 i mlađi pioniri 2 gostovali su u Ozlju kod NK Zrinski Ozalj i pobijedili u obje utakmice. Pioniri 2 su su slavili rezultatom 3:2. Dva pogotka postigao je Neo Jaković, dok je treći pogodak postigao Crisstiano Matić. Mlađi pioniri minimalno su slavili rezultatom 1:0, a  pogodak vrijedan tri boda postigao je Fran Plevel pet minuta prije kraja utakmice.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Tino Lapov, Adriano Qeta, Antun Protulipac, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Ante Buneta, Leo Matešić, Ivan Bosiljevac, Borna Cindrić i Tibor Planinac. U nastavku susreta priliku su dobili Miahel Kolić, Vilim Šeketa i Neo Jaković pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Adrian Medved, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Niko Karanović, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Filip Bakić, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Za pionire 2 nastupali su: Luka Cvitković, Leon Dražetić, Jakov Ribar, Lovro Belavić, Alan Antičić, Matija Vranić, Ivano Karapandža, Mihael Kolić,  Neo Jaković, Borna Cindrić, Vilim Šeketa, Marko Delač Smrzlić, Jan Latković, Ivano Lesić, Marko Car, Ivan Kuri, Luka Vitas i Matej Škrtić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Bartol Antičić, Jan Bjelivuk, Dorijan Podvorec, Ivan Fumić, Luka Turković, Dino Beader Trajanovski, Fran Plevel, Tino Berša, Vito Cindrić, Karlo Vodanović, Mauro Kosić, Roko Marinković, Kian Grašić, Vito Milanković i Arian Ogrešević pod vodstvom trenera Igora Geca.

Karlići 2 su u 14. kolu 1. ŽNL NSKŽ u Ilovačkoj šumi gostovali kod NK Ilovac 1 i uvjerljivo su poraženi s 9:0. Karlići 2 su igrali protiv godinu dana starijih kolega iz NK Ilovca pa ovakav rezultat i ne čudi, ali ipak valja napomenuti kako su karlovački mališani utakmicu završili s osmijehom na licima unatoč negativnom rezultatu, a to je ono najbitnije u ovom uzrastu.

Za Karliće 2 u ovoj utakmici nastupali su: Arian Mioković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Luka Raguž, Josip Plavetić, Toni Vuglešić, Tin Lišnjić, Vid Lišnjić, Leon Pešić,Leo Peretić,Fran Radočaj, Darian Šemović, Matej Degač, Ivan Đurić i Ante Velić, pod vodstvom trenera Željka Stepića.