PREMINUO DUŠAN KOMADINA – ČOMO

Dugogodišnji vratar NK Karlovca Dušan Komadina – Čomo preminuo je jučer u 67. godini života od posljedica moždanog udara. Rođen je u Slunju, u karlovačkom klubu prošao je sve selekcije, a za seniorsku momčad ubilježio je više od 300 nastupa te bio nezamjenjivi čuvar mreže osamdesetih godina prošlog stoljeća. Početkom ožujka ove godine dobio je još jedan moždani udar koji ga je potpuno paralizirao. Od tada je bio u bolnici na Švarči, a u četvrtak je prebačen u dugorešku bolnicu gdje je preminuo. Prvi moždani udar doživio je još 2019. koji je nakratko bio prebolio ali ponovio se, nažalost, početkom rujna prošle 2020. godine kada je u četiri dana imao četiri moždana udara. Tada je na inicijativu prijatelja, naročito prijateljice Katice Janjanin iz Caffe bara Libero koja nam je i dojavila ovu tužnu vijest, pokrenuta inicijativa da mu se pomogne na rehabilitaciji u Stubičkim Toplicama. Ubrzo je bilo prikupljeno 35 tisuća kuna, a u akciju se bio uključio i karlovački gradonačelnik Damir Mandić. Među poznavateljima karlovačkog nogometa ostat će u sjećanju kao izuzetan sportaš, cijenjen prije svega zbog svojih ljudskih kvaliteta i ljubavi prema nogometu. Počivao u miru naš dragi Čomo!

172672368_146049720783634_6868178525544423246_n

Slika: KAfotka