SENIORI SLAVILI U ČETVRTFINALU ŽUPANIJSKOG KUPA

Seniori su danas u utakmici četvrtfinala županijskog kupa pobijedili četvrtoligaša NK Slunj rezultatom 3:1 i tako izborili polufinale ovog natjecanja. Poveli su plavo bijeli u 10. minuti pogotkom Filipa Solde s 11 metara. Gosti u posljednjoj minuti prvog poluvremena poravnavaju na 1:1 i s tim rezultatom se odlazi na odmor. Na početku drugog dijela u 48. minuti Mateo Pribanić postiže pogodak za vodstvo, da bi Branko Đukić svojim pogotkom u 77. minuti postavio konačnih 3:1. U ovom susretu priliku su dobili igrači s manjom minutažom u prvenstvu i nekolicina juniora.

Za plavo bijele nastupali su: Luka Bogović, Filip Srpak, Karlo Joha, Vito Vratarić, Ivor Ribar, Mateo Pribanić, Gabrijel Stepinac, Marko Kelava, Marko Dedijer, Ivan Miščin i Filip Soldo. Na početku drugog dijela priliku u igru su ušli Zvonko Pamić, Borna Pausić, Branko Đukić i Dominik Pahanić da bi 10 minuta prije kraja svoju priliku dobio i kapetan juniora Mihael Šaflin. Na klupi za pričuve ostali su Duško Petrović i Rafael Stepinac. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.