SENIORI PREOKRETOM DO POBJEDE NAD KURILOVCEM

U utakmici 23. kola 3. HNL središte plavo bijeli su na domaćem terenu pobijedili NK Kurilovec 3:2. U fantastičnoj utakmici plavo bijeli su na početku utakmice već u 10. minuti morali vaditi loptu iz svoje mreže. Gosti do drugog pogotka dolaze u 34. minuti i s tim rezultatom se odlazi na odmor. Plavo bijeli su izašli u drugom poluvremenu agresivniji i motivirani da nadoknade zaostatak. Prvo je Ivan Mamić u 65. minuti preciznim udarcem sa 16 metara smanjio na 2:1, da bi nakon kornera i centaršuta u 72. minuti rezultat izjednačio Filip Srpak. Utakmica se malo umirila nakon toga sve do 86. minute kada je u kaznenom prostoru gostiju srušen Ilija Bagarić. Luka Čakarić je uzeo loptu i zabio za potpuni preokret i slavlje naše momčadi rezultatom 3:2.

Za plavo bijele u ovoj utakmici nastupali su: Bruno Bermanec, Filip Srpak, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Daniel Marinić, Carlos Olmo Carvajal, Kristijan Sušilović, Ivan Mamić, Ilija Bagarić i Filip Soldo.  U igru su umjesto Daniela Marinića i Filipa Solde ušli Zvonko Pamić i Luka Čakarić da bi još svoju priliku pred kraj susreta dobili Mateo Pribanić i Branko Đukić. Na klupi za pričuve ostali su Luka Bogović, Karlo Joha i Vito Vratarić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.