KADETI POBIJEDILI, JUNIORI REMIZIRALI U BUZINU

U utakmicama 21. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti gostovali su u Buzinu kod NK Mladost Buzin. Juniori su poveli u 52. minuti pogotkom Ivana Miščina, da bi domaćini izjednačili u 66. minuti za konačnih 1:1 i podjelu bodova. Kadeti su se nakon dužeg vremena našli u rezultatskom zaostatku nakon šta su domaćini realizirali kazneni udarac u 14. minuti, ali plavo bijeli su uspjeli okrenut utakmicu i golovima Mate Cindrića u 36. minuti i Antonia Cerjaka u 68. minuti pobijediti 2:1.

Za juniore nastupali su: Duško Petrović, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Dominik Tarbuk, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivor Ribar i Patrik Dujmović. U nastavku su priliku još dobili Niko Polović, Kristian Adžaga i Alessandro Matić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su u nastavku dobili Dorian Likarević i Dino Dujam pod vodstvom trenera Matije Štefančića.