POBJEDA LIMAČA 1, PORAZ LIMAČA 2

Limači 1 su utakmici 16. kola 1. ŽNL NSKŽ  gostovali u Malom Erjavcu kod ekipe NK Z rinski Ozalj. Domaćini su se odlično držali zahvaljujući sjajnim intervencijama domaćeg vratara ali naši limači su ipak pet minuta prije kraja preko Nike Brkljačića te potom Dine Beadera Trajanovskog slavili rezultatom 2:0. Limači 2 su utakmici 16. kola 1. ŽNL NSKŽ poraženi u Dugoj Resi od ekipe NK Duga Resa 1929. Rezultat je bio 2:0 za domaćine.

Za limače 1  nastupali su: Bartol Antičić, Luka Hipš, Grgur Vesić, August Šantić, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjelajac, Niko Simić, Dino Beader Trajanovski, Niko Brkljačić, Antonio Potlaček i Ivor Ružić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za limače nastupali su: Noa Fištrović, Luka Moškun, Mihael Trgovčić, Marino Sekulić, Jan Samardžija, Filip Asoli Štanfar, Noa Jarnević, Ivano Vuković, Lukas Vucelić, Dino Mikan, Leon Filipčić, Petar Franković, Damjan Grgeljac, Vito Lucijanić i Bruno Golubić pod vodstvom trenera Ivana Fumića.