POBJEDA I PORAZ MLAĐIH PIONIRA, DVIJE POBJEDE PIONIRA

U subotu u 21. kolu 1. NL središte Zagreb, pioniri 1 i mlađi pioniri 1 gostovali su u Zagrebu na Pešćenici kod NK HAŠK. Pioniri su slavili s minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Ante Buneta u 52. minuti. Mlađi pioniri su za razliku od svojih starijih kolega ovoga puta minimalno poraženi rezultatom 1:0.

U nedjelju u 15. kolu 1. ŽNL NSKŽ pioniri 2 i mlađi pioniri 2 ugostili su NK Dobru iz Svetog Petra. Pioniri 2 su postigli jedan pogodak vrijedan tri boda, a on je djelo Matije Vranića iz kaznenog udarca u 59. minuti. Mlađi pioniri 2 pobijedili su s uvjerljivih 8:0. U strijelce su se upisivali Fran Plevel dva puta, a jedan pogodak postigli su Vito Milanković, Ivan Fumić, Arian Ogrešević i Kian Grašić uz jedan autogol gostiju.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Tino Lapov, Adriano Qeta, Antun Protulipac, David Luketić, Ante Buneta, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Tibor Planinac, Ivan Bosiljevac i Borna Cindrić. U nastavku utakmice priliku su dobili  Vilim Lovrinović, Vilim Šeketa i Neo Jaković, dok su na klupi za pričuve ostali Ivano Lesić, Matija Vranić, Lovro Belavić i Luka Cvitković pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Niko Karanović, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Filip Bakić, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Za pionire 2 nastupali su: Luka Cvitković, Leon Dražetić, Jakov Ribar, Lovro Belavić, Alan Antičić, Matija Vranić, Ivano Karapandža, Mihael Kolić, Borna Cindrić, Vilim Šeketa, Marko Delač Smrzlić, Jan Latković, Luka Vitas, Marko Car, Ivan Kuri, Crisstiano Matić i Matej Škrtić, pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Bartol Antičić, Jan Bjelivuk, Dorijan Podvorec, Ivan Fumić, Luka Turković, Dino Beader Trajanovski, Fran Plevel, Tino Berša, Kian Grašić, Vito Cindrić, Karlo Vodanović, Fran Kuri, Mauro Kosić, Roko Marinković, Vito Milanković, Luka Filipčić, Dominik Pavlaković i Arian Ogrešević, pod vodstvom trenera Igora Geca.

174625839_144961370901402_8785403444196630972_n