POBJEDA KADETA U BREZOVICI, SUTRA PIONIRI 2 S KORANOM

U odgođenoj utakmici 15. kola 2. NL središte Zagreb  kadeti su gostovali u Brezovici kod NK Brezovica. Kadeti su bili uvjerljivi i slavili s visokih 5:0. Tri pogotka postigao je Mate Cindrić u 38.,63. i 72. minuti, a po jedan pogodak postigli su Antonyo Stavljenić u 9. minuti i Josip Blažun u 45. minuti utakmice.

Za kadete nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su u nastavku dobili Dorian Likarević, Ivan Kusanić i Dino Dujam pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Pioniri 2 će sutra u odgođenoj utakmici 13. kola 1. ŽNL NSKŽ ugostiti NK Korana. Utakmica počinje u 18:30 sati. Sve utakmice sukladno epidemiološkim mjerama igraju se bez gledatelja. Sve rezultate možete pratiti na našoj službenoj web stranici, te na našim službenim stranicama društvenih mreža facebook i instagram.