POBJEDA PIONIRA 2, DANAS UTAKMICE KARLIĆA I VETERANA

Pioniri 2 su jučer odigrali odgođenu utakmicu 13. kola 1. ŽNL NSKŽ protiv NK Korana na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović – Čavlek i pobijedili rezultatom 2:0. Pogotke su postizali Marko Car u 5. minuti i Mihael Kolić u 14. minuti utakmice.

Za pionire 2 nastupali su: Luka Cvitković, Leon Dražetić, Jakov Ribar, Lovro Belavić, Alan Antičić, Ivano Lesić, Ivano Karapandža, Mihael Kolić, Vilim Lovrinović, Vilim Šeketa, Marko Delač Smrzlić, Jan Latković, Luka Vitas, Marko Car, Ivan Kuri, Crisstiano Matić i Matej Škrtić.

Karlići 1 i 2 odigrati će danas u četvrtak 22. travnja u 19:30 sati međusobnu utakmicu 15. kola ŽNL NSKŽ. Veterani će od 18:00 sati igrati na domaćem terenu odgođenu utakmicu 7. kola Lige veterana NSKŽ protiv NK Ogulin. Sve utakmice sukladno epidemiološkim mjerama igraju se bez gledatelja. Sve rezultate možete pratiti na našoj službenoj web stranici, te na našim službenim stranicama društvenih mreža facebook i instagram.