VETERANI PREOKRETOM DO POBJEDE, KARLIĆI 1 BOLJI OD KARLIĆA 2

Veterani su danas u odgođenoj utakmici 7. kola Lige veterana NSKŽ na svom terenu ugostili veterane NK Ogulin. Gosti su nakon pola sata igre imali vodstvo od 3:0, ali plavo bijeli veterani su uspjeli u zadnjih pola sata utakmice okrenuti rezultat u svoju korist i slaviti s 4:3. Pogotke su postizali Igor Zlatić u 50. minuti,kapetan Matija Štefančić u 52. i 63. minuti i  Ivan Fumić u posljednjoj minuti utakmice.

Za veterane nastupali su: Darko Živković, Matija Štefančić, Marin Brkljačić, Ivan Fumić, Ivan Turković, Igor Zlatić, Marijan Plevel, Peđa Milanković, Edo Milošević, Ivo Begić, Gabriel Grubešić, Gvido Biščan, Goran Kukić i Ante Šulentić.

Karlići 1 i karlići 2 odigrali su međusobnu utakmicu u 15. kolu ŽNL NSKŽ i stariji karlići 1 su očekivano slavili rezultatom 4:0. Pogotke su postizali Matej Spudić u 17. minuti, Maro Živčić u 19. minuti i Vilim Pavlić u 21. i 23. minuti utakmice. Svakako treba pohvaliti karliće 2 koji su pružili dobar otpor svojim starijim kolegama.

Za karliće 1 nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko Čavlović, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Karlo Perinac, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Maro Sabljarić, Leon Trgovčić, Vid Žgela i Matej Spudić.

Za karliće 2 nastupali su: Arian Mioković, Franko Janković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Luka Raguž, Josip Plavetić, Tin Lišnjić, Vid Lišnjić, Ante Velić, Lovro Jančić, Fran Radočaj, Darian Šemović, Matej Degač, Ivan Đurić i Luka Živković.

176249711_492325868574436_8120114629506294029_n