POBJEDE KADETA I MLAĐIH PIONIRA 2

U utakmici 22. kola 2. NL središte Zagreb  kadeti su ugostili ekipu NK Naftaš Ivanića i pobijedili minimalnim rezultatom 1:0. Jedini strijalc bio je Antonyo Stavljenić u 10. minuti  utakmice.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su u nastavku dobili Dorian Likarević, Ivan Kusanić i Dino Dujam,dok je na klupi za pričuve ostao Ante Buneta pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Mlađi pioniri 2 odigrali su unaprijed 18. kolo 1. ŽNL NSKŽ i slavili na domaćem terenu protiv NK Duga Resa 3:0. Gosti su se dobro držali ali plavo bijeli su u zadnjih 5 minuta utakmice uspjeli postignuti sva tri pogotka. Strijelci su bili Dino Beader Trajanovski u 54. minuti, Ivan Fumić u 56. minuti i Fran Kuri u posljednjoj 60. minuti.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Bartol Antičić, Jan Bjelivuk, Dorijan Podvorec, Ivan Fumić, Luka Turković, Dino Beader Trajanovski, Fran Plevel, Tino Berša, Dominik Pavlaković, Karlo Vodanović, Mauro Kosić, Roko Marinković, Niko Simić, Fran Kuri, Niko Brkljačić, Kian Grašić, Vito Milanković i Arian Ogrešević pod vodstvom trenera Igora Geca.