SENIORI REMIZIRALI PROTIV TRNJA

Seniori su danas u 25. kolu 3. HNL središte gostovali u Zagrebu kod NK Trnje i remizirali rezultatom 1:1. Plavo bijeli su odigrali jednu vrlo dobru utakmicu u kojoj su poveli 1:0 preko Ilije Bagarićau 13. minuti. Plavo bijeli su se stali u čvrsti blok i iz kontranapada pokušavali ugroziti domaćine koji su u samoj završnici u 87. minuti s igračem manje uspjeli izjednačiti. Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Bruno Bermanec, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Filip Srpak, Daniel Marinić, Carlos Carvajal Olmo, Ilija Bagarić, Luka Čakarić i Filip Soldo. U nastavku su priliku dobili Kristijan Sušilović, Dominik Pahanić, Mateo Pribanić, i Marko Kelava. Na klupi za pričuve ostali su Vito Vratarić i Luka Bogović. Momčad je vodio pomoćni trener Antonio Magdić. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 01. svibnja kada ćemo na “Čavleku” ugostiti NK Vrapče.