POBJEDE JUNIORA I KADETA U SESVETSKOM KRALJEVCU

U odgođenim utakmicama 19. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti gostovali su u Sesvetskom Kraljevcu kod NK Sesvetski Kraljevec. Juniori su ostvarili minimalnu pobjedu 1:0, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Ivan Raužan u 30. minuti. Kadeti su poveli pogotkom Andre Miličevića u 27. minuti. Na 2:0 povisio je u 71. minuti Leon Draganjac, da bi domaćini u samoj završnici samo ublažili poraz za konačnih 2:1 za plavo bijele.

Za juniore nastupali su: Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Dominik Tarbuk, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan i Patrik Dujmović. U nastavku su priliku  dobili Niko Polović, Kristian Adžaga i Viktor Markuš. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete nastupali su: Nino Andrić, Mateo Spudić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su u nastavku dobili Dorian Likarević i Ivan Kusanić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.